fbpx

Usługi

Zacznij współpracę, jeśli:

Jak wygląda moja praca?

Współpracuję z pacjentami zarówno stacjonarnie, jak i online. Dla indywidualnych klientów jestem dostępna w 3 miejscach – Szczecin, Stargard, Lipiany.

Uczę prawidłowych nawyków żywieniowych tak, żeby dieta nie była karą tylko zdrowym wyborem każdego dnia. Doskonale rozumiem, że czas to pieniądz i życie nie wygląda tak, jak na social mediach. Stąd kładę mocny nacisk na rozmowę i pełne zrozumienie potrzeb, co pozwala nam dobrać idealne rozwiązania dla każdego. Nie ważne czy to będą tylko zalecenia, dieta, bądź same konsultacje online. Najważniejszym krokiem jest zacząć.

Co zyskujesz?

Żywienie w zaburzeniach masy ciała

Usługa polega na przeprowadzeniu wywiadu, szczegółowej analizie masy ciała, a następnie dostosowaniu zaleceń i przygotowaniu programu dietetycznego pod indywidualne potrzeby.

Żywienie w chorobach cywilizacyjnych

Usługa polega na przeprowadzeniu wywiadu, szczegółowej analizie masy ciała, a następnie dostosowaniu zaleceń i przygotowaniu programu dietetycznego pod konkretną jednostkę chorobową.

Żywienie w różnych stanach fizjologicznych

Żywienie w różnych stanach fizjologicznych obejmuje żywienie kobiet w ciąży, laktację, menopauzę oraz andropauzę. Usługa polega na przeprowadzeniu wywiadu, szczegółowej analizie masy ciała, a następnie dostosowaniu zaleceń i przygotowaniu programu dietetycznego pod indywidualne potrzeby.

Cennik

Pierwsza wizyta

150zł

Dieta

150zł - 400zł

Zależnie od trwania diety i przypadku

Wizyta kontrolna

100zł

Pytania i odpowiedzi

Co powinnam/powinienem przynieść na pierwszą wizytę?

Na pierwszą wizytę najczęściej proszę o wyniki ostatnich badań lekarskich, dzienniczek żywieniowy oraz pozytywny nastrój 😊.

Czy są możliwe wizyty online?

Tak, oczywiście przewiduję wizyty online. Takie wizyty są przeprowadzane przez internet np. przez Skype lub Zoom. W przypadku wizyty online omija nas niestety badanie analizatorem składu ciała.

Jaki jest średni koszt zakupów na diecie?

Preferuję układanie diety ze znanych i popularnych produktów. W dodatku wszystko jest uzależnione od zwyczajów pacjenta.

Jak często powinno się przychodzić na wizyty kontrolne?

Wizyty kontrolne są zależne od potrzeb pacjenta oraz od przypadku. Preferuję wizyty kontrolne co 2 tygodnie.

Czy nie będę chodziła/chodził na diecie głodny?

Oczywiście, że nie. Racjonalne żywienie nie pozwala na głodowanie, a nawet można zauważyć spożycie większej ilości pokarmu niż przed zmianą nawyków żywieniowych 😊.

Jak szybko osiągnę zamierzone efekty?

Podczas układania jadłospisu skupiam się na tym żeby spadek masy nie przekraczał maksymalnie 2kg na tydzień.

Zapoznaj się ze świadczonymi przeze mnie usługami. Szczegółowe opisy pomogą Ci wybrać tę najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb. W razie pytań zapraszam do kontaktu!